REN-002/B - Fartuch skórzany ochronny - klasa II

Fartuch wykonany z trzech kawałków skóry dwoiny bydlęcej, wykończonej nie palnie, o grubości średnio 1,6mm w kolorze czarnym.

Rozmiar
Kolor

Fartuch wykonany z trzech kawałków skóry dwoiny bydlęcej, wykończonej nie palnie, o grubości średnio 1,6mm w kolorze czarnym.

Fartuch może być stosowany jako ochrona przed drobnymi odpryskam stopionego metalu - żelaza, krótkotrwałym działaniem płomienia oraz promieniowaniem cieplnym ultrafioletowym w ograniczonym zakresie.

Przeznaczony jest do operacji spawania, jako ochrona przed skutkami krótkotrwałego działania otwartego płomienia i gorących przedmiotów. Fartuch nie stanowi ochrony przed dużymi odpryskami stopionego metalu podczas operacji odlewniczych.

Fartuch skórzany przedni dla spawacza wykonany jest z trzech kawałków skóry. Góra wykonana z dwóch kawałków skóry, dół wykonany z jednego kawałka skóry. Skóry są zszyte. Z przodu u góry zakończony bawetem. Do bawetu zanitowana jest szelka do potrzymania fartucha na szyi. Z boków na wysokości tali do nitowany jest pas. Tak rozwiązany system regulacji umożliwia optymalne dopasowanie fartucha do sylwetki użytkownika. Pas i szelka podtrzymująca zapinane są na metalowe sprzączki. Metalowe nity przykryte są skórzanymi naszywkami.

Wyrób posiada Certyfikat oceny typu UE nr UE/168/2019/1437, wydanie pierwsze z dnia 5 lipca 2019r.

REN-002/B

Opis

Skład
dwoina bydlęca
Klasa
2