REN-001/A - Fartuch skórzany przedni dla spawacza - klasa II

Fartuch wykonany z dwóch kawałków skóry dwoiny bydlęcej krytej licowanej, wykończonej nie palnie, o grubości średnio 1,6mm w kolorze czarnym.

Fartuch wykonany z dwóch kawałków skóry dwoiny bydlęcej krytej licowanej, wykończonej nie palnie, o grubości średnio 1,6mm w kolorze czarnym.

Fartuch może być stosowany jako ochrona przed drobnymi odpryskam stopionego metalu - żelaza, krótkotrwałym działaniem płomienia oraz promieniowaniem cieplnym ultrafioletowym w ograniczonym zakresie.

Przeznaczony jest do operacji spawania, jako ochrona przed skutkami krótkotrwałego działania otwartego płomienia i gorących przedmiotów. Fartuch nie stanowi ochrony przed dużymi odpryskami stopionego metalu podczas operacji odlewniczych.

Fartuch przedni dla spawacza wykonany jest z dwóch kawałków skóry. Dwa kawałki skóry są zszyte na wysokości bioder, nitowane. Nity zakryte naszytym pasem skóry. Z przodu u góry zakończony bawetem. Do bawetu zanitowana jest szelka do potrzymania fartucha na szyi. Z boków na wysokości tali do nitowany jest pas. Tak rozwiązany system regulacji umożliwia optymalne dopasowanie fartucha do sylwetki użytkownika. Pas i szelka podtrzymująca zapinane są na metalowe sprzączki. Metalowe nity przykryte są skórzanymi naszywkami.

Wyrób posiada Certyfikat oceny typu UE nr UE/168/2019/1437, wydanie pierwsze z dnia 5 lipca 2019r.

REN-001/A

Opis

Skład
dwoina bydlęca kryta trudnopalna